Податковий кодекс України – зміни у воєнний час

Відбудова України: як нашим будівельникам підготуватись до участі в тендерах?

! ВЕБІНАР !! ВЕБІНАР !! ВЕБІНАР !

 

 

Семінар проводить:

Чалий Іван Григорович - UA NvD Platform, к.е.н., експерт по міжнародним стандартам фінансової звітності.


Кривомаз Тетяна Іванівна - професорка Київського національного університету будівництва і архітектури, д.т.н., к.б.н., міжнародний ESG- експерт.

ПРОГРАМА:

БЛОК 1.

НЕМАЄ ПРОЗОРОСТІ – НЕМАЄ ГРОШЕЙ (1,5 години)

 

Чалий Іван Григорович

 

1. ESG – нова реальність ведення бізнесу. Гроші більше не люблять тишу. Скепсис vs Пасіонарність. «Стале» звітування -  чергова витівка мінливої бізнес-моди чи це всерйоз і надовго?

2. Стандартизація: парадокс рекомендованої обовязковості. «Занадто багато абревіатур. Занадто багато фреймворків».

3. Суттєвість у корпоративному звітуванні: одинарна та подвійна, сильна та слабка, фінансова та нефінансова. Чи насправді розподіл може бути абсолютно чітким?

4. Нова євронормативка. MiFID II –  «революція Коперника» у звітності компаній ЄС.

5. Структура нової парадигми корпоративної прозорості – короткий огляд ключових елементів: Е-компонент, S-компонент, G-компонент.

6. Точка зору прагматика - що треба робити вже зараз: конверсія бухгалтерії + реструктуризація менеджменту + PR-калібрування

7. Окозамлювання та показуха – ендемічні вади національного звітування. Грінвошинг – чому не варто застосовувати практики «зеленого відмивання»? Дурні звички і дитячі хвороби українського бізнесу – податкова оптимізація в судові тяганини.

 

БЛОК 2.

НЕМИНУЧЕ «ОЗЕЛЕНЕННЯ» БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ (1,5 години)

 

Кривомаз Тетяна Іванівна

 

1. Сучасні тренди розвитку будівельної галузі: тиск енергетичної кризи, проблем довкілля та зміни клімату; загострення під впливом пандемії; життєва необхідність внаслідок війни.

2. Зелене будівництво – ефективний та перспективний шлях розвитку: міфи та стереотипи, критерії та технології, міжнародні системи оцінки, адаптація до українських реалій.

3. Ресурси для відновлення України: етапи відбудови, потенційні джерела фінансування, міжнародні структури, комітети та установи, інформаційні ресурси, технологічні можливості.

4. Оцінка потенціалу будівельних компаній України: ключові умови для отримання фінансування, методи розрахунку вуглецевих викидів, конкурентні переваги.

5. Тенденції зеленого відродження: ESG стратегії провідних компаній, підґрунтя для інвестицій, як не проґавити шанс для розвитку та міжнародної інтеграції.

 

БЛОК 3.

Воркшоп «ФОРМУВАННЯ ESG СТРАТЕГІЇ» (1 година)

 

 Кривомаз Т.І., Чалий І.Г.

 

1. Оцінка ESG потенціалу компанії.

3. Виявлення ключових проблем.

4. Розробка ESG стратегії розвитку компанії.

 

Вебінар on-line

 

Повернутися до календаря семінарів >>

Замовити послугу:
Зареєструватися на семінар: 

on-line

Написати нам листа: 

 centrkonsult@gmail.com

 

Зателефонувати: 

(050) 412-22-78, (096) 404-49-31