28 вересня ОПОДАТКУВАННЯ будівельної діяльності під час війни. ГАЛУЗЕВА БУХГАЛТЕРІЯ

ОПОДАТКУВАННЯ будівельної діяльності під час війни.
ГАЛУЗЕВА БУХГАЛТЕРІЯ

 

28 вересня 2022 року

!ВЕБІНАР!

 

Вартість участі у вебінарі (ОN-LINE) - 2000 грн. без ПДВ 

 

  Лектор-консультант:
 

  БІРЮЧЕНКО Вікторія Василівна – директор аудиторської фірми «МТД Аудит», сертифікований аудитор. Міжнародні професійні сертифікації з фінансового обліку: IAB, US СPA; фінансовий менеджмент і управлінський облік: програма Hock Training для сертифікації US СРА. Сертифікований фахівець з міжнародної фінансової звітності (Диплом АССА DipIFR (Rus).

 

У програмі:

 

 1. Втрата або пошкодження активів внаслідок бойових дій – інвентаризації, технічні експертизи, вартісна оцінка втрат – відображення в обліку (в т.ч. при частковій руйнації або пошкодженні) за видами активів: основні засоби, необоротні активи призначені для продажу, запаси.
 2. Зменшення корисності нефінансових активів за стандартами П(С)БО, за стандартами МСФЗ – порядок дій, розрахунки, відображення результатів в обліку.
 3. Знецінення фінансових активів за стандартами П(С)БО, за стандартами МСФЗ – розрахунки резерву сумнівних боргів (ПСБО), резерву кредитних збитків.
 4. Зміна ставок за кредитами за чинними кредитними договорами, орендних ставок за договорами оренди – облік, дисконтування та відображення змін в фінансовій звітності за П(С)БО, за МСФЗ.
 5. Зміна класифікації активів – переведення нерухомого майна з основних засобів до необоротних активів призначених для продажу і груп вибуття – дотримання вимог стандартів для таких операцій.
 6. Як врахувати в податковому обліку орендодавця орендні канікули для орендарів на час воєнного стану на територіях воєнних дій. Прив’язки до курсу валют при розрахунку місячного розміру орендної плати – наслідки для орендодавця та орендаря по МСФЗ, по П(С)БО.
 7. Втрата частини податкових збитків через вступ в дію норми про обмеження 50% для великих платників податків.
 8. Безкоштовна передача майна на потреби оборони – документальне оформлення операцій, вимоги законодавства щоб не втратити податковий кредит.
 9. Перехід на ставку єдиного податку 2% субпідрядними будівельними організаціями – який податковий режим обрати ген. підряднику.
 10. Простої, призупинення виконання робіт за будівельними контрактами – види витрат, класифікація таких витрат для цілей фінансової звітності за П(С)БО, за МСФЗ.
 11. Перерахунок графіків платежів та договірної ціни Замовником для інвесторів по об’єктам нерухомості незавершених будівництвом – дати та порядок оформлення розрахунків коригування до раніше виданих податкових накладних.
 12. Залучення фінансування для відновлення зруйнованої інфраструктури від міжнародних донорських організацій – бухгалтерський облік, податковий облік податок на прибуток, ПДВ.

 

У вартість включено:

Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором;

Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій)

 

Реєстрація на сайті WWW.CKONSULT.COM.UA

або за тел. (050) 412-22-78, (096) 404-49-31

Замовити послугу:
Зареєструватися на семінар: 

on-line

Написати нам листа: 

 centrkonsult@gmail.com

 

Зателефонувати: 

(050) 412-22-78, (096) 404-49-31